NEVĚSTA KONEČNĚ POTKÁ MATKU ŽENICHA A KŘIČÍ: “ZASTAVTE SVATBU!”

1785

Barbařino srdce se ve svatební den rozbušilo nikoli kvůli pochybnostem o svatbě s Larrym, jejím milovaným, ale kvůli nadcházejícímu setkání s jeho matkou, které bylo zahaleno tajemstvím. Larry, který se vždy vyhýbal dotazům na svou matku, nechával Barbaru zvědavou. Těšila se na setkání s ní, ale Larryho neochota ji mátla.

Když nadešel svatební den, Barbara už nemohla déle unikat nevyhnutelnému. Toto setkání pro ni mělo kromě samotného obřadu nesmírný význam. Očekávání ji rozechvívalo, když čekala na okamžik, kdy se setká s Larryho matkou, ale netušila, že Larry má pádné důvody, proč drží svou matku od jejich vztahu dál…

 

Barbařino největší přání

pinterest.com

Barbara byla nadšená, když ji její přítel Larry po téměř dvou letech společného života požádal o ruku. Vyhlídka na splnění jejího životního snu být s ním ji naplňovala nesmírnou radostí. Od žádosti o ruku byla v euforii a dychtivě očekávala jejich společnou budoucnost.

Ačkoli si vždycky představovala budoucnost s Larrym, realita ji poněkud ohromila. Vzrušení z nové etapy jejího života se mísilo s obavami z neznámého. Přesto se cítila připravená zavázat se Larrymu na věčnost. Navzdory jejímu štěstí v ní hlodaly přetrvávající otázky a zaměstnávaly její myšlenky.

1 of 46