Ve vyschlé řece se našla ponorka, policie zbledla, když viděla, co je uvnitř

184
Shutterstock.com/penofoto

Ve vyprahlé krajině arizonských pouští nejsou vysychající řeky ničím neobvyklým. Takové události se často odehrávají na odlehlých místech a mnohým uniknou. Uprostřed této zdánlivě všední situace se však během jednoho z Jackových letů dronem odehrál pozoruhodný zvrat.

Když Jack pilotoval svůj dron pustým prostorem, nečekaně narazil na odkrytou ponorku, anomálii ve vyprahlém terénu. Odhalení takového nemístného nálezu ho přimělo urychleně upozornit úřady. Následné vyšetřování úřadů přineslo vskutku překvapivý nález v útrobách ponorky, což příběhu dodalo nečekanou vrstvu intrik.

 

Ponorka v poušti?

Shutterstock.com/Dmitry Kalinovsky
freeimages.com

Jackovu mysl na okamžik zastínily pochybnosti, které ho přinutily podívat se ještě jednou, aby si ověřil pravost toho, čeho byl svědkem, a rozptýlily tak jakoukoli představu, že jde o pouhou iluzi nebo výmysl. Nasměroval svůj dron zpět, aby se mohl podívat z větší perspektivy, a snesl se blíž k zemi. Záběry odhalily nepopiratelnou pravdu – uvízlou ponorku, nevhodně umístěnou v nyní vyschlém říčním korytě. Surrealistická juxtapozice vojenského plavidla uvízlého v kdysi tekoucí řece vyvolávala nesčetné otázky a přiměla Jacka, aby se ponořil do záhady, když se potýkal s nečekaným sblížením suchozemských a vodních prvků v tomto vyprahlém prostoru.

1 of 63