John Travolta konečně promluvil

464
pixabay.com

John Travolta, známá postava Hollywoodu a velmi talentovaný herec, je záhadnou a složitou osobností. Navzdory své slávě v sobě skrývá mnoho neodhalených stránek. Provedeme vás zajímavými zvraty a kapitolami Travoltova dosavadního života – od jeho spojení se scientologickým hnutím až po barvitou milostnou historii.

Travoltův osobní život byl často epicentrem mediálního šílenství. Vzhledem k četným milostným vztahům je však náročné sledovat jeho nejnovější milostný zájem. Nedávno se John Travolta rozhodl promluvit a vyjádřit se k fámám a dohadům a odhalil poutavé odhalení.

 

Láska na celý život

freeimages.com

John Travolta se poprvé setkal s Kelly Prestonovou během natáčení filmu Experti v roce 1987. Přestože mezi nimi přeskočila jiskra přitažlivosti, jejich vztah narazil na významnou překážku – Kelly byla v té době již vdaná. Teprve v roce 1990, kdy se náhodou znovu setkali ve Vancouveru při práci na samostatných filmových projektech, jejich románek skutečně vzplanul a přiměl je dát svému vztahu skutečnou šanci.

Kelly zahájila rozvodové řízení, a jakmile bylo vše urovnáno, pár se zasnoubil. Původně plánovali svatbu v New Yorku, ale v roce 1991 se rozhodli uniknout chaosu a utéct do okouzlující Paříže, kde nasedli do letadla a vyměnili si sliby při soukromém obřadu.

1 of 77